روند پذیرش پروژه در آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران به شرح زیر است:

1. درخواست پذیرش پروژه

ثبت نام اولیه جهت پذیرش پروژه به شیوه­ ی آنلاین امکان­پذیر است. ثبت ­نام آنلاین از طریق ایجاد یک حساب کاربری در وب­سایت آزمایشگاه و تکمیل فرم پذیرش پروژه صورت می­ گیرد.

 

2. امکان ­سنجی انجام و تأیید پروژه

پس از مراحل ثبت درخواست پروژه، تیم پژوهش و فناوری آزمایشگاه فرم تکمیل شده را طی چند روز کاری مطالعه و بررسی می­ کند. سپس کارشناس آزمایشگاه مربوطه با درخواست­ کننده تماس گرفته و در مورد جزئیات آزمایش از وی سؤال نموده و زمانی برای ارائه مشاوره رایگان به پژوهشگر تعیین می­ گردد.

 

3. توصیف پروژه

در صورت تأیید پروژه، فرم توصیف پروژه به­ صورت حضوری یا مجازی و در قالب جلسه مشاوره رایگان، تکمیل می­ گردد. ازآنجا که کلیه­ ی پروژه­ های حیوانی قابل انجام در این مرکز بایستی دارای مجوز کمیته اخلاق باشند، راهنمایی­ های لازم در این خصوص به پژوهشگر ابلاغ می­ شود تا از طریق دانشگاه مبدأ و یا آزمایشگاه پیش ­بالینی نسبت به دریافت مجوز اخلاق اقدام نماید. در مرحله ­ی بعد کارشناس ثبت پروژه هزینه ­ی پروژه را طی یک پیش ­فاکتور به درخواست کننده اطلاع می­ دهد.

 

4. سفارش و انجام پروژه

پس از پرداخت پیش ­پرداخت، پژوهشگر می ­تواند زمان مورد نظر را جهت انجام آزمایش هماهنگ نماید. پس از تکمیل فرم سفارش به­ صورت حضوری پروژه وارد مرحله عملی می شود.

چنانچه پس از انجام اولین جلسه (جلسه پایلوت)، مشخصات فنی اجرا شده توسط مجری طرح مورد تأیید واقع شود، انجام پروژه به ­درخواست ایشان ادامه می ­یابد.

 

5. تحویل داده­ های پروژه

با پرداخت هزینه­ ی خدمات ارائه شده از سوی پژوهشگر و استعلام از بخش مالی، فرم مجوز تحویل اطلاعات پروژه توسط کارشناس ثبت پروژه تکمیل گشته و داده­ ها به پژوهشگر تحویل داده می ­شود.

کارشناسان ثبت پروژه جهت هرگونه همکاری با پژوهشگر در طی مراحل پذیرش پروژه در دسترس می ­باشند.

 

جهت اطلاع از نحوه استفاده از تخفیفات شبکه آزمایشگاهی کلیک کنید.

 

لطفا پس از تکمیل فرم ثبت پروژه و ذخیره آن با نام و نام خانوادگی خود ، فایل مربوطه را به ایمیل tpcf-projects@tums.ac.ir ارسال فرمایید و عنوان ایمیل را ثبت پروژه درج نمایید.

 

دانلود فرم اطلاعات پذیرش پروژه