افتتاح سامانه جامع آموزش مجازی آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران

21 تیر 1402 | 214 بازدید
با رونمایی از مرکز آموزش‌های مجازی و به مناسبت سالروز افتتاح آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران، پژوهشگران می‌توانند از تخفیف 50 درصدی در دوره‌های آموزشی بهره‌مند شوند.
افتتاح سامانه جامع آموزش مجازی آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، آزمایشگاه پیش‌بالینی به مناسبت ششمین سالگرد شروع به کار و به‌پاس قدردانی از همراهی پژوهشگران سراسر کشور ضمن رونمایی از مرکز آموزش‌های مجازی این مجموعه شرایط ویژه‌ای را برای ثبت‌نام دوره‌های آموزشی در نظر گرفته است.
 
پژوهشگرانی که از تاریخ 18 تیرماه (سالروز تأسیس آزمایشگاه) تا 18 مردادماه 1402 وارد مرکز آموزشی شوند، مشمول 50 درصد تخفیف ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی خواهند شد.
آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات پیشرفته تصویربرداری در طول فعالیت 6 ساله خود، در بخش‌های مختلف تصویربرداری خدمت‌رسانی به محققین و پژوهشگران پیشرو در حوزه پیش‌بالینی با رویکرد تصویربرداری را در اولویت کاری خود قرار داده است.
با توجه به گستردگی تحقیقات در حوزه مطالعات پیش‌بالینی نیاز به آزمایشگاه‌های جانبی است که تحقیقات در حوزه in vivo به‌صورت کامل انجام شود. در همین راستا آزمایشگاه پیش‌بالینی اقدام به برگزاری وبی نارها و کارگاه‌های آموزشی برای آشنایی، آموزش و نحوه بهره‌مندی از این تجهیزات و مطالعات پیش بالینی برای محققین کرد و باعث ارتقای سطح آگاهی پژوهشگران در این حوزه شد.
این رویدادها در زمینه‌های مختلف مثل داروسازی، نانو و دارورسانی، اکولوژی پیش بالینی، روش‌های درمانی سرطان، پرفیوژن، خون‌رسانی و قلب، مطالعات و مواد دندانی، علم مواد، جانورشناسی، اخلاق در پژوهش پیش بالینی، روش‌ها و ابزارهای پردازش تصاویر و سایر حوزه‌های مرتبط با تدریس بیش از ۵۰ متخصص داخلی و خارجی و بیش از ۱۰۰ دوره آموزشی برگزار شده است.
آزمایشگاه پیش بالینی با هدف ارائه خدمات آموزشی در سطح ملی  و با توجه به استقبال پژوهشگران از آموزش‌ها و در راستای در دسترس بودن محتویات کارگاه‌ها اقدام  به طراحی و راه‌اندازی سامانه آموزشی کرد که به‌وسیله این سامانه بتواند به سراسر کشور خدمات ارائه کند و آرشیوی از تمام وبینارها و آموزش‌ها در دسترس همگان باشد.
از مزایا و نکات منحصربه‌فرد سامانه آموزشی می‌توان به آموزش دروس تخصصی و فوق تخصصی که در مراکز دیگر تدریس نمی‌شود، تدریس توسط اساتید نخبه داخل و خارج از کشور، امکان دیدن و در دسترس بودن همه محتواهای آموزشی به صورت 24 ساعت، تمامی فرآیندهای ثبت‌نام تا صدور گواهی به‌صورت خودکار، امکان برگزاری دوره‌ها با تعامل دوطرفه میان مدرس و فراگیر اشاره کرد.
 
 
برای برخورداری از این امکانات می‌توانید به  وب سایت آزمایشگاه پیش‌بالینی مراجعه و وارد تب مرکز آموزشی شوید.

تصاویر