مدارسی تخصصی با رویکرد نوآورانه در زمینه تصویربرداری پیش بالینی برگزار می‌شود

27 دی 1399 | 319 بازدید
آزمایشگاه پیش بالینی با برگزاری دوره‌های تخصصی در زمینه مطالعات تصویربرداری پیش بالینی محققان را آموزش می‌دهد.
مدارسی تخصصی با رویکرد نوآورانه در زمینه تصویربرداری پیش بالینی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران آزمایشگاه پیش بالینی، در راستای ارتقای سطح آگاهی محققان مدارسی در زمینه آشنایی با مطالعات تصویربرداری پیش بالینی، کاربردها و ابزارهای آن برگزار می‌کند.

این مدرسه‌ها با عنوان (TPCF Imaging School(TIS به‌صورت مجازی و رایگان برگزار می‌شود که محققان در سطح کشور می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

با توجه به برگزاری موفقیت‌آمیز اولین مدرسه تصویربرداری TPCF و کاربردهای آن، دومین دوره این مدرسه با هدف تقویت مهارت‌های دانشجویان و محققان در این زمینه و آشنایی با فرصت‌ها و روندهای این دانش در جهان با عنوان آموزش سیستم تصویربرداری PET و کاربردهای آن از اول بهمن‌ماه 99 به مدت 6 جلسه برگزار می‌شود.

این رویداد که با رویکرد نوآورانه و به‌طور تخصصی برگزار می‌شود، محققان با پایه و فیزیک، تاریخچه، ابزارها و کاربردهای تصویربرداری پت در تحقیقات پیش بالینی در زمینه‌های مختلف آشنا می‌شوند.

اولین مدرسه با عنوان  آموزش سیستم تصویربرداری SPECT و کاربردهای آن آذرماه به مدت 6 جلسه برگزار شد و محققان با کاربرد رادیوداروها، اپلیکیشن ها و فیزیک این سیستم آشنا شدند و رضایت بیش از 92 درصدی داشتند.

برای ملاحظه جزئیات این نظرسنجی کلیک کنید.

برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.