بازدید معاون پژوهشی دانشکده دندان پزشکی به همراه اساتید هیئت علمی دانشکده دندان پزشکی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از آزمایشگاه پیش بالینی

جمعی از اساتید هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده دندان پزشکی به همراه معاون محترم پژوهشی دانشکده خانم دکتر علی خاصی دانشگاه علوم پزشکی تهران در تاریخ 97/08/7 از آزمایشگاه پیش بالینی بازدید به عمل آوردند.

دکتر مرضیه علی خاصی معاون پژوهشی دانشکده دندانپزشکی به همراه جمعی از اساتید هیئت‌علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی روز دوشنبه هفتم آبان 97 از بخش‌ها و تجهیزات مختلف آزمایشگاه پیش بالینی بازدید کردند.

در این بازدید دکتر احسان شریف معاون پژوهشی آزمایشگاه پیش بالینی در توضیح مطالعات پیش‌بالینی، ابتدا  به اهمیت تحقیقات پیش بالینی و جایگاه آن در تحقیقات علمی کشور اشاره کرد و در ادامه به معرفی تجهیزات و خدمات آزمایشگاه پیش بالینی به‌ویژه دستگاه میکروسی‌تی و کاربردهای آن در حوزه دندان‌پزشکی پرداخت.

در این بازدید، علاوه بر آشنایی معاون پژوهشی دانشکده دندانپزشکی و هیئت همراه مقرر شد جلسات مشابه با حضور دیگر اساتید هیئت‌علمی و کارگاه‌هایی ویژه‌ی محققان در راستای آشنایی بیشتر با آزمایشگاه پیش‌بالینی برگزار شود.

روابط عمومی آزمایشگاه پیش بالینی


برچسب ها: دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید از آزمایشگاه پیش بالینی پیش بالینی

تصاویر

ارسال دیدگاه

4 + 6 =
Loading