جلسه معاونت محترم پژوهشی آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با جمعی از متخصصین و پژوهشگران پژوهشکده پیوند خون و مغز استخوان بیمارستان شریعتی

جلسه ای در روز دوم مهر ماه در پژوهشکده پیوند خون و مغز استخوان بیمارستان شریعتی با حضور آقای دکتر اردشیر قوام زاده رییس پژوهشکده پیوند خون و مغز استخوان بیمارستان شریعتی جمعی از متخصصین و پژوهشگران با جناب آقای دکتر شریف برگزار گردید.

این جلسه با حضور دکتر احسان شریف، معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی و دکتر اردشیر قوا‌م‌زاده، رئیس و جمعی از رزیدنت‌ها و پژوهشگران پژوهشکده هماتولوژي و انكولوژي و پيوند مغز و استخوان، باهدف گسترش فعالیت‌های مشترک درزمینه‌ی تحقیقات پیش بالینی و ترویج آن روز دوشنبه دوم مهرماه 97 برگزار شد.

دکتر شریف در این جلسه ابتدا به معرفی فعالیت‌ها و تجهیزات آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پرداخت و سپس به اهمیت مطالعات پیش بالینی که می‌تواند باعث تسریع و تأثیر در بهبود روند پژوهش‌ها شود و همچنین چشم‌انداز مطالعات پیش بالینی در ایران اشاره کرد.

معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی بابیان این موضوع که دستگاه‌های این آزمایشگاه ساخت ایران است اشاره کرد: این محصولات ساخت شرکت های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد و در صورت ساخت دوباره می‌توانیم آن را با امکانات هرچه بهتر ارائه دهیم و درصدد ارتقا این محصولات هستیم.

در پایان، پژوهشگران با ابراز خرسندی از مجهز بودن آزمایشگاه پیش بالینی به محصولات ساخت ایران، تمایل خود برای استفاده از تجهیزات در راستای فعالیت‌های پژوهشی ابراز و بر لزوم استفاده از تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی تأکید کردند.

روابط عمومی آزمایشگاه پیش بالینی


برچسب ها: پیش بالینی سخنرانی علمی

تصاویر

ارسال دیدگاه

18 + 15 =
Loading