ثبت پروژه

روند پذیرش پروژه در آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران به شرح زیر است:

درخواست ثبت پروژه

ثبت نام اولیه جهت پذیرش پروژه به دو شیوه ی آنلاین و حضوری امکان پذیر است. ثبت نام آنلاین از طریق ایجاد یک حساب کاربری در وبسایت آزمایشگاه و تکمیل فرم پذیرش پروژه صورت می گیرد. در ثبت نام حضوری، فرم پذیرش پروژه به صورت حضوری تکمیل می گردد. باید توجه داشت در زمان تکمیل فرم "اطلاعات پذیرش پروژه" باید تمامی موارد به صورت کامل و دقیق تکمیل گردد.

توصیف پروژه

فرم توصیف پروژه پس از تکمیل فرم پذیرش و به صورت حضوری تکمیل می گردد. از آنجا که کلی پروژ های حیوانی قابل انجام در این مرکز بایستی دارای مجوز کمیته اخلاق باشند، راهنمایی های لازم در این خصوص به نماینده پژوهشگر ابلاغ می شود تا از طریق دانشگاه مبدا و یا آزمایشگاه پیش بالینی نسبت به دریافت مجوز اخلاق اقدام نماید. در مرحله بعد، کارشناس ثبت پروژه، هزینه پروژه را طی یک پیش فاکتور و از طریق ایمیل به درخواست کننده اطلاع می دهد.

امکان سنجی انجام و تایید پروژه

در این مرحله تیم پژوهش و فناوری آزمایشگاه فرم تکمیل شده توصیف را مطالعه و بررسی می کند. سپس کارشناس آزمایشگاه مربوطه با درخواست کننده تماس گرفته و در مورد جزئیات آزمایش از وی سوال می نماید.

سفارش پروژه

پس از پرداخت پیش فاکتور، پژوهشگر می تواند زمان مورد نظر را جهت انجام آزمایش هماهنگ نماید. پس از تکمیل فرم سفارش به صورت حضوری، پروژه وارد مرحله ی عملی می شود. چنانچه پس از انجام اولین جلسه، مشخصات فنی اجرا شده توسط مجری طرح مورد تایید واقع شود، انجام پروژه به درخواست ایشان ادامه می یابد.

تحویل داده های پروژه

با پرداخت هزینه خدمات ارائه شده از سوی پژوهشگر و استعلام از بخش مالی، فرم مجوز تحویل اطلاعات پروژه توسط کارشناس ثبت پروژه تکمیل گشته و داده ها به پژوهشگر تحویل داده می شود. کارشناسان ثبت پروژه جهت هرگونه همکاری با پژوهشگر در طی مراحل پذیرش پروژه در دسترس می باشند.

 

لطفا پس از تکمیل فرم ثبت پروژه ، فایل مربوطه را به ایمیل tpcf@tums.ac.ir ارسال نمایید.

F1-1-2 فرم اطلاعات پذیرش پروژه